סוג חדש של מכונת למידה עמוקה לימדה את עצמה לפתור את קוביית רוביק ללא עזרה אנושית. בשנת 2008 המציא אדם ג 'קואן את ממשק האדם הראשון למכונה (HMI) למכונות למידה עמוקה. זה נחשב באופן נרחב לאחד ההתקדמות החשובים ביותר בלימוד מכונה ובינה מלאכותית.

כל צד של קוביית רוביק מורכב משני חלקים, צד ימין – עם הצד הקדמי והצד השמאלי – הצד. קוביות מסחריות מורכבות מקוביה מוצקה, והצד הימני (הצד השמאלי) של כל קוביה הוא הפנים "R" ו- L.

לקוביה יש שלושה צירים וכאשר

היא מועברת ממצב קוביה אחד למשנהו, היא מתקרבת או רחוקה יותר מהמצב שנפתר. אם לנסח זאת במונחי הדיוט, יוריסטיקה מותרת לקוביית רוביק היא פונקציה שמקבלת קוביה מבולבלת וממעיטה בערך מספר המהלכים הדרושים כדי לפתור אותה. במילים אחרות, אנו משתמשים ביוריסטיקה זו כדי לראות אם התנועה ל"מצב "של קוביה מקרבת קובייה אחרת, רחוקה יותר, רחוקה יותר או למצב" מנותק ". לדוגמא, אם תשתמשו בצד ימין (צד שמאל – צד) ובחזית (קדמי – קדמי), תגיעו לקשר חדש בעומק 1, שיכול להיות מצב משוחרר.

שיטה זו פותרת את קוביית רוביק כאשר היא מוחלת על ההיאבקות הקשה ביותר, הדורשת 26 סיבובי פנים. הרובוט שיכלל את הטכניקה שלו לפתרון קוביה בפחות מחצי שנה, הזמן בו האדם נע באותה מספר מהלכים כמו האדם.

אז הנה סרטון של השלב הראשון של קוביית ה- Rubik's Cube 2 – on – 2 שניתן לראות כאן.

זו בעצם קוביית רוביק של 2×2

שעכשיו אמורות להיות בה שתי אבני פינה כחולות במפלס העליון למטה. כמו 3×3, החלק האמצעי אינו קובע את צבע הדפנות, אך בחלקים האמצעיים והקציים יש רק 8 פינות. ובניגוד ל- 3X3, לקוביית 2X2 יש 6 צדדים בצבעים שונים, כך שאתה כנראה קצת מבולבל באיזה צד של כל צד הוא הצבע הכחול.

המיתוג הוא בעצם 2×2 ל- 2X2, ומתחיל מלמעלה לשמאל ומשתנה משמאל לימין, מתחיל בראש הקוביה ויורד לקרקע שם זה כמו 3×3.

הקוביה מערבבת את חידות הסודוקו המאתגרות בקוביות עם מהירות סיבוב 3-על-3 ו- 3/3

סודוקוס בנושא. קוביית רוביק 2x2X2 (נקראת גם Pocket Cube או Mini Cube) היא גרסה דו-שכבתית של קוביית רוביקה. זו חידה פופולרית מאוד, והיא אחת החידות האהובות עלי באותה תקופה בעולם הפאזל – יצירת.

האלגוריתם שפותח לפתרון קוביית 2x2X2 זהה לרוב לאלגוריתם בו היית משתמש לפתרון קוביית 3x3X3

ישנם שני אלגוריתמים המשמשים לפתרון קוביה זו למתחילים, ואני בטוח שישנם רבים נוספים הנבדקים ברמות רבות, אך ככל שתדע יותר, תוכל לפתור את הקוביה טוב יותר.

אני מאמין שהדרך הקלה ביותר לפתור את קוביית ה- Rubik 2×2

היא אותה שיטה פשוטה למתחילים של 3 שנים, המשמשת לקוביית 3×3. אני חושב שזה בגלל שאתה לא צריך ללמוד מהלכים, סימונים או אלגוריתמים ארוכים. במדריך זה נפתור את קוביית הרוביק 2X2 בשיטה למתחילים, אבל מה זה אומר עבורך? ההוראות הבאות עבור 2 x 2 Rubika – Cube מראות לך כיצד לפתור את זה בשיטה פשוטה לשנתיים.

כמה אלמנטים של שינון נדרשים

אבל אל תתנו לזה להטריף אתכם, בעזרת תרגול תשננו הכל בקלות. אתה יכול ללמוד ולתרגל את האלגוריתם עד שתפתור את הרמה הראשונה, כך שתוכל לפתור קוביית 2×2 מבלי לרשום אלגוריתם, וזה גם שימושי לקוביות מהירות 3×3. יש פשוט – קל ללמוד – מדריך הקוביות של רוביק להורדת PDF, שכל אחד יכול להשתמש בו כדי לפתור את הקוביה כתרגיל מוחי לילדים. למידע נוסף על השיטה לשנתיים עבור 2 x 2 Rubika – Cube על ידי ביצוע ההוראות לפתרון קוביית המהירות באמצעות אלגוריתם RubIK PDF Downloads. יש לי מאמר בנושא "איך לפתור את הקל" וסדרת סרטונים העוסקים בפתרון קוביית רוביקס.

אם אתה כבר יודע לפתור קוביית רוביק בגודל 3×3 ומכיר את האיות, הפרצופים והשמות, דלג על החלק הזה אם אינך יכול.

במדריך זה, משתמשים באותיות כדי לקבוע איזה פנים של קוביית רוביק 2×2 יש לסובב. אם השתמשת בקוביית רוביק 3×3 או אפילו בקוביה 1×1 או 1/2, אתה אמור להיות מסוגל להבין את האיות של 2X2Rubik ואת שמות הפנים שלה.